fbpx

Upper Apart
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...

Upper Apart, ma w sobie zarówno coś z luzu i uroku 3 Bros’ Apart, jak i stylu oraz elegancji Deer Apart. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że spełni on potrzeby szerokiego grona arcymiłych gości, przyjeżdżających do Cieszyna.

Na mieszkanie składają się dwa pokojepokój sypialny oraz salonik, w którym znajduje się rozkładana sofa. Jest to więc idealna opcja zarówno dla samotnego podróżnika, pary, oraz rodziny z dzieckiem lub dziećmi. Oprócz wspomnianych pokoi w mieszkaniu znajduje się kuchnia z lodówką, czajnikiem, kuchenką i piekarnikiem oraz podstawowymi akcesoriami kuchennymi. Łazienka natomiast wyposażona jest w kabinę prysznicową, toaletę oraz umywalkę. Warto z pewnością wspomnieć o dodatkowym atucie tego miejsca – sam balkon nie jest z pewnością arcydziełem sztuki architektonicznej i zdobniczej, jednak rozpościera się z niego przepiękny widok na z jednej strony stare kamienice cieszyńskie, z drugiej zaś na Wieżę Piastowską, wieńczącą pejzaż książęcego Wzgórza Zamkowego.

Cisza, spokój, doskonała lokalizacja w samym centrum miasta oraz gustowny wygląd to najważniejsze cechy mieszkania Upper Apart.

WAŻNE – wynajęcie tego właśnie obiektu mocno odradzamy wszystkim, dla którym chodzenie po schodach sprawia nadmierny problem – mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze starej historycznej kamienicy bez windy i te schody są chyba jedynym minusem tego mieszkanka.

W Upper Aparcie nie ma telewizora, gwarantujemy natomiast sprawnie działające wi-fi.

W celu zakwaterowania prosimy podejść do hostelu 3 Bros’ na ulicę Menniczą 14. Stamtąd recepcjonista odprowadzi gości do mieszkania (niecałe 3 minuty spacerowym tempem) i oprowadzi po obiekcie.


extra: Łóżeczko turystyczne dla bobasa 15 PLN/ opłata jednorazowa

CENA ZA MIESZKANIE dla jednej osoby:

od 219 PLN/doba

CENA ZA MIESZKANIE dla dwóch osób:

od 219 PLN/doba

CENA ZA MIESZKANIE dla trzech osób:

od 239 PLN/doba

CENA ZA MIESZKANIE dla czterech osób:

od 249 PLN/doba