fbpx
  • Home
  • Opinie gości

Opinie gości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse fermentum ipsum et aliquet porta. Maecenas posuere erat non nunc consectetur, et rhoncus libero pharetra. Aliquam mollis orci a eleifend mattis. Sed luctus felis non dui malesuada dignissim. Vivamus a lacus at eros vehicula pharetra. Aliquam bibendum, ante sed molestie posuere, mi sem commodo orci, vitae vestibulum metus sem a metus. Vestibulum vel ullamcorper diam. Maecenas ornare, turpis eget laoreet fermentum, urna ligula pretium odio, sed elementum sapien quam quis massa. Etiam commodo accumsan tempus.

Jeśli zdecydujecie się zatrzymać w Cieszynie na noc podejdźcie na Menniczą, skręćcie w Bóżniczą i jesteście na miejscu, w 3BrosHostel! To taki hostel z prawdziwego zdarzenia! Taki, w którym z pewnością spotkacie ludzi z całego świata i posłuchacie ciekawych historii. To też jeden z powodów, dla których postanowiłam tu wrócić!

Jo Gasieniec

4evermoments.com

Koniecznie będę musiał wrócić do Cieszyna, co zresztą już obgadałem z chłopakami z „3 Bros”, bo niewątpliwie to tam się zatrzymam, nie wyobrażam sobie innej opcji.

Przekraczając Granice

przekraczajacgranice.wordpress.com

A jak już będziecie w Cieszynie zatrzymajcie się koniecznie w Hostelu 3 Bros. Sprawdzony wielokrotnie. Bardzo polecam!

Karol

kolemsietoczy.pl

Miasto (Cieszyn) zdecydowanie zasługuje na osobny wpis, bo tu mogę tylko po przecinku wymieniać: wzgórze zamkowe, zabudowa starego miasta, mała Wenecja, świetne kawiarnie, festiwal filmowy, a na dokładkę najlepszy hostel w Polsce w jakim byłam! Spędziłam tam jeden weekend i już szukam pretekstu, by pojechać znowu.

Agnieszka

zaleznawpodrozy.pl

Moją perełką wśród miejsc noclegowych jest 3 Bros’ Hostel. Położony jest w sercu Cieszyna, gdzie a wyciągnięcie ręki jest sklep z popularnymi, cieszyńskimi kanapkami i rynek. Choćbym chciała się do czegoś przyczepić, to naprawdę nie ma do czego. Nie ważne ile osób korzysta z łazienki, zawsze jest czyściutko i wszystko lśni. Pokoje są ładne, a […]

Kasia

polaczkropki.pl